Tab Tamer (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Options
lv: Iespējas

en: Other
lv: Citi

en: Hidden
lv: Slēpts
