Tab Tamer (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Options
mn: Сонголтууд
