Tab Tamer (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Options
mr: विकल्प
