Tab Tamer (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Other
my: အခြား

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
