Tab Tamer (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ
