Tab Tamer (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: Other
ps: نور

en: Hidden
ps: پټ
