Tab Tamer (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Options
sk: Nastavenia

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Other
sk: Ostatné

en: Hidden
sk: Skryté
