Tab Tamer (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Options
sl: Možnosti

en: Hidden
sl: Skrito
