Tab Tamer (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Other
sq: Tjetër
