Tab Tamer (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Path
ta: பா​தை
