Tab Tamer (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Other
te: ఇతర
