Tab Tamer (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Hidden
th: ซ่อน
