Tab Tamer (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Options
tr: Seçenekler

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Other
tr: Diğer

en: Hidden
tr: Gizli
