Tab Tamer (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Other
ug: باشقا

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن
