Tab Tamer (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
