Tab Tamer (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Options
az: Seçimlər

en: Other
az: Digər

en: Hidden
az: Gizli
