Tab Tamer (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Path
de: Pfad

en: Options
de: Optionen

en: Your changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Other
de: Weitere

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Reset to Defaults
de: Auf Standardeinstellungen zurücksetzen
