Tab Tamer (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Options
jv: Opsi

en: Other
jv: Liyané

en: Hidden
jv: Umpetan
