Tab Tamer (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Options
oc: Opcions

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Other
oc: Autre

en: Hidden
oc: Amagat
