Tabular (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Time
am: ሰዓት

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Close
am: ዝጋ
