Tabular (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Number
ar: رقم

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: Time
ar: الوقت

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Module
ar: الوحدة

en: Fields
ar: الحقول

en: Mode
ar: النمط

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Close
ar: إغلاق

en: The field %field is required.
ar: الحقل %field ضروري.

en: Show
ar: عرض

en: Loading...
ar: تحميل...

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Number of values
ar: عدد القيم

en: Hide
ar: إخفاء

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة
