Tabular (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Module
az: Modul

en: Fields
az: Sahələr

en: Mode
az: Rejim

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Close
az: Bağlı

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Dropdown
az: Aşağı açılan
