Tabular (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Time
bn: সময়

en: Module
bn: মডিউল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Mode
bn: মোড

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Show
bn: দেখাও

en: Hide
bn: লুকাও
