Tabular (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Number
cy: Rhif

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Time
cy: Amser

en: Fields
cy: Meysydd

en: Mode
cy: Modd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Close
cy: Yn agos

en: The field %field is required.
cy: Mae maes %field yn ofynnol.

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Hide
cy: Cuddio

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr
