Tabular (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Title
es: Título

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Number
es: Número

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Label
es: Etiqueta

en: Time
es: Hora

en: Exclude
es: Excluir

en: Module
es: Módulo

en: Fields
es: Campos

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Mode
es: Modo

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Close
es: Cerrar

en: The field %field is required.
es: El campo %field es necesario.

en: Show
es: Mostrar

en: Loading...
es: Cargando...

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Number of values
es: Número de valores

en: Hide
es: Ocultar

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Dropdown
es: Desplegable
