Tabular (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Time
eu: Ordua

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Module
eu: Modulua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Mode
eu: Modoa

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Close
eu: Itxi

en: The field %field is required.
eu: %field eremua beharrezkoa da

en: Show
eu: Erakutsi

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Number of values
eu: Balioaren zenbakia

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
