Tabular (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Number
fi: Numero

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Time
fi: Aika

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Module
fi: Moduuli

en: Fields
fi: Kentät

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Mode
fi: Tila

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Close
fi: Sulje

en: The field %field is required.
fi: Kenttä %field on pakollinen.

en: Show
fi: Näytä

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Number of values
fi: Arvojen määrä

en: Hide
fi: Piilossa

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko

en: Number of visible rows
fi: Näytettävien rivien määrä
