Tabular (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: Time
is: Tími

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Module
is: Eining

en: Fields
is: Svæði

en: Mode
is: Hamur

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Close
is: Loka

en: The field %field is required.
is: %field er skilyrtur reitur.

en: Show
is: Sýna

en: Loading...
is: Hleð...

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Hide
is: Fela

en: - Select -
is: - Velja -

en: Dropdown
is: Fellivalslisti
