Tabular (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Time
kk: Уақыт

en: Fields
kk: Өрістер

en: Mode
kk: күй

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: The field %field is required.
kk: %field жолы керек

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.
