Tabular (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Mode
km: របៀប​

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Close
km: បិទ

en: The field %field is required.
km: ទាមទារ​វាល %field ។

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Number of values
km: ចំនួន​តម្លៃ

en: Hide
km: លាក់

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
