Tabular (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Tabular
kn: ಕೋಷ್ಟಕ
