Tabular (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Time
mr: वेळ

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Close
mr: बंद
