Tabular (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: Mode
ne: प्रकार

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
