Tabular (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Time
os: Афон
