Tabular (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Close
ps: تړل

en: Show
ps: ښوول

en: Hide
ps: پټول

en: - Select -
ps: - غوره -
