Tabular (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Number
ro: Număr

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: Time
ro: Ora

en: Module
ro: Modul

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Mode
ro: Mod

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Close
ro: Închideți

en: The field %field is required.
ro: Câmpul %field este obligatoriu.

en: Show
ro: Arată

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Number of values
ro: Număr de valori

en: Hide
ro: Ascunde

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Dropdown
ro: Listă verticală
