Tabular (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
