Tabular (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Number
ta: எண்

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Module
ta: கூடகம்

en: Mode
ta: முறை

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Close
ta: மூடு

en: The field %field is required.
ta: புலம் %field தேவையானது.

en: Show
ta: காட்டு

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Number of values
ta: மதிப்பு எண்ணிக்கைகள்

en: Hide
ta: மறை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
