Tabular (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Name
te: పేరు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Time
te: సమయం

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Close
te: మూసివేయి

en: Show
te: చూపించు

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Hide
te: దాచు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
