Tabular (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Mode
ug: مودېل

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Close
ug: يېپىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
