Tabular (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Number
vi: Số

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Label
vi: Nhãn

en: Time
vi: Thời gian

en: Fields
vi: Các trường

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Mode
vi: Chế độ

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Close
vi: Đóng

en: The field %field is required.
vi: Trường dữ liệu %field là bắt buộc.

en: Show
vi: Hiện

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Number of values
vi: Số giá trị

en: Hide
vi: Ẩn

en: - Select -
vi: - Chọn -
