Tabular (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Time
be: Час

en: Module
be: Модуль

en: Fields
be: Палі

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Mode
be: Лад

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: The field %field is required.
be: Поле %field – абавязковае.

en: Show
be: Паказаць

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Number of values
be: Колькасць значэнняў

en: Hide
be: Схаваць

en: - Select -
be: - Выбраць -
