Tabular (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: Exclude
bs: Isključi

en: Fields
bs: Polja

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Number of values
bs: Broj vrijednosti

en: Hide
bs: Sakrij
