Tabular (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Time
eo: Tempo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: The field %field is required.
eo: La kampo %kampo estas bezonata.

en: Show
eo: Montru

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.
