Tabular (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Name
fil: Pangalan

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.

en: - Select -
fil: - Pumili -
