Tabular (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Time
ga: Am

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach
