Tabular (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
