Tabular (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Time
jv: Wektu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Module
jv: Modul

en: Fields
jv: Field

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: The field %field is required.
jv: Mbutuhaké field %field.

en: Show
jv: Kétoknā

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Number of values
jv: Jumlahé nilai

en: Hide
jv: Umpetaké

en: - Select -
jv: - Pilih -
