Tabular (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Module
ka: მოდული

en: Fields
ka: ველები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Show
ka: ჩვენება

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Number of values
ka: მნიშვნელობების რაოდენობა

en: Hide
ka: დამალვა
