Tabular (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Time
lv: Laiks

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Module
lv: Modulis

en: Fields
lv: Lauki

en: Mode
lv: Režīms

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Close
lv: Aizvērt

en: The field %field is required.
lv: Lauks %field ir obligāts.

en: Show
lv: Rādīt

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Hide
lv: Apslēpt

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne
